До відома мешканців громади, платників земельного податку!!!

Дата: 28.12.2022 16:29

Ренійська міська територіальна громада Ізмаїльського району Одеської області повідомляє Вас про обов’язковість сплати земельного податку.

Всі громадяни України, які володіють, користуються земельними ділянками, щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1. ст.281 Податкового кодексу України (при наданні відповідних документів, які підтверджують право на пільгу).

Від сплати податку звільняються:

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 281.1 статті, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм:

• для ведення особистого селянського господарства у розмірі не більш як 2 гектари;
  • для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара;
  • для індивідуального дачного будівництва не більш як 0,10 гектара;
  • для будівництва індивідуальних гаражів не більш як 0,01 гектара;
  • для ведення садівництва не більш як 0,12 гектара.

Реквізити для сплати податку:

Ренійська міська територіальна громада, м. Рені, вул. Вознесенська, 139, Ізмаїльський район Одеська область

Отримувач: ГУК в Одеській обл./м.Рені/18010700

Код отримувача (ЄДРПОУ): 37607526

Банк отримувача: Казначейство України (ел. адм. подат.)

Номер рахунку (IBAN): UA698999980334179813000015706

У разі виникнення питань телефон для довідок: (04840) 4-12-18 або звертатись до відділу земельних відносин та екологічних питань кабінет №21.

Оплату можна здійснювати у будь якому відділенні банку, додатках «Приват 24», «Ощад 24/7» та інших а також у відділеннях Укрпошти, при цьому слід звертати увагу на правильність введення особистих даних та реквізитів отримувача.

Наголошуємо про необхідність та своєчасність сплати податку. В іншому випадку буде нараховуватись пеня та штрафні санкції за кожен протермінований день.