У Ренійській громаді вже скоро з’являться станції моніторингу якості повітря.

Дата: 22.12.2022 10:47

У Ренійській громаді вже скоро з’являться станції моніторингу якості повітря.

Велика частина проблем зі здоров’ям виникають через забруднення повітря пилом або небезпечними речовинами. Особливо це стосується людей, які мають схильність до алергій та захворювань органів дихання. Тому спільно з Програмою EGAP ми працюємо над впровадженням на території Ренійської громади станцій якості моніторингу повітря.

Чим такі станції можуть бути корисними для нашої громади? 🤔

🚨 Оперативно та зручно інформуватимуть жителів нашої громади щодо перевищення рівня забруднення повітря.

🌡 Забезпечать доступ до даних щодо вмісту пилу в повітрі, температури, відносної вологості, атмосферного тиску та інших показників, що є актуальним як для жителів громади, так і науковців.

👩‍⚕️ Прогнозуватимуть можливі періоди підвищення рівня загрози для здоров’я населення для завчасного реагування на них.

🏛 Завдяки зібраним та проаналізованим показникам з'явиться можливість ухвалювати необхідні законопроєкти у сферах екології та господарства.

Програма EGAP упроваджується Фондом Східна Європа в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Швейцарії.

Крокуймо до цифровізації разом!

#EGAP_діє