В Ренійській Громаді вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2022 11:44

З метою вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Ренійській громаді пройшли інформаційно-просвітницькі заходи.

За ініціативи Ренійського міського голови, Відділ культури, туризму, молоді та спорту Ренійської міської ради та Ренійська філія Комунального закладу "Центр культури і дозвілля" була організована зустріч з ліквідаторами нашої громади. Щирі слова подяки, шани та підтримки ліквідаторам ЧАЕС від імені керівництва громади висловив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Іван Стадніков.

Спільно з представниками громадськості побажали учасникам заходу міцного здоров’я, благополуччя і довгих мирних років життя.

Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували пам’ять про загиблих і померлих ліквідаторів аварії, які героїчно билися за порятунок життя на Землі. Вічна пам’ять і шана тим, хто ціною власного життя захистив майбутнє.