ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 12.12.2022 10:27

На початку робочого тижня, 12 грудня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради, яке провів міський голова Ігор Плєхов.

Під час засідання виконавчого комітету обговорили питання стосовано визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території міста Рені.

В процесі роботи також було розглянуто питання про участь батька у вихованні малолітньої дитини та затвердження висновку органів опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав. Під час обговорення Ігор ПЛЄХОВ акцентував увагу, що рішення мають базуватися на інтересах дитини та її благополуччі.

На розгляді виконкомом також були питання, що стосуються життєдіяльності громади та її мешканців.