ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ В РЕНІЙСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 06.12.2022 10:30

День збройних сил України– одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Це свято людей, які боронили та боронять рідну землю.

З цієї нагоди відбулося покладання квітів до місць поховання Героїв Захисників України.

В церемонії взяли участь керівництво Ренійської громади, представники структурних підрозділів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та керівники підприємств і організацій Ренійської громади.. Присутні поклали квіти до пам'ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.

День Збройних Сил України — це, насамперед, свято на честь тих, хто захищав і нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку громадян. Це свято тих, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати нашу державу, її суверенітет і незалежність» – зазначив Ренійський міський голова Ігор Плєхов.