ПРИВІТАННЯ РЕНІЙСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2022 09:20

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!

Дорогі захисники України!

Від щирого серця вітаю вас з Днем збройних сил України!

Сьогоднішнє свято української армії проходить у складних умовах – на захисті українців і території нашої країни від ворогів. Ми вдячні всім, хто сьогодні несе службу в лавах збройних сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей.

Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя. Ви - ризикуючи власним життям, відстоюєте право на вільне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини.

На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом. Пам'ять про них назавжди залишиться в наших серцях.

Бажаю всім миру, незламної волі, надійного родинного тилу, нових звершень у благородній справі служіння Україні та Перемоги!

Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави. Низький уклін вам і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття.

ПОВЕРТАЙТЕСЬ ЖИВИМИ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою, Ренійський міський голова

Ізмаїльського району Одеської області