ПРОЙШЛО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 01.12.2022 15:05

Сьогодні, 1 грудня Ренійський міський голова Ігор Плєхов провів позачергове засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради.

Члени виконкому прийняли рішення, які стосуються захисту прав дитини, визначення місця проживання малолітніх дітей та надання статусу "дитина, позбавлена батьківського піклування".

Серед важливих питань засідання – схвалення проекту рішення Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області «Про затвердження звіту про виконання бюджету Ренійської територіальної громади за 9 місяців 2022року» та передачу товарно-матеріальних цінностей у власність Сил територіальної оборону ЗСУ.

На завершенні засідання голова громади подякував членам виконкому за злагоджену працю та реагування на важливі питання життєдіяльності громади.