"16 днів проти насильства": Ренійська громада долучилась до Всеукраїнської акції.

Дата: 01.12.2022 10:48

Щоб привернути увагу суспільства до проблеми насилля, в м. РЕНІ за участі ювенальної поліції, представників Служба у справах дітей Ренійської міської ради, працівників УСЗН, Ренійське відділення поліції, Безоплатна правова допомога та КУ «Центр надання соціальних послуг» Ренійської міської ради відбулися заходи, присвячені Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства».

З метою інформування населення про існуючі форми домашнього насильства та методи боротьби з ним на центральній площі міста правоохоронці спільно із присутніми службами розмістили виставку з інформаційними матеріалами.

Під час даної інформкампанії перехожим роздали інформативні листівки, де зазначено, як діяти у ситуації домашнього насильства чи його загрози.

Фото без описуФото без опису

Поліція закликає громадян в разі вчинення відносно Вас або Ваших близьких дій насильницького характеру - негайно телефонуйте до поліції за номером цілодобової лінії 102.