ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ - ГЕНОЦИДУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Дата: 26.11.2022 16:10

Сьогодні, 26 листопада, Ренійський міський голова Ігор Плєхов, представники влади, громадськість та небайдужі мешканці громади вшанували пам’ять жертв голодомору поклавши квіти та запалені свічки до пам’ятника ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ ТА ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ В УКРАЇНІ.

Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів мільйони людських

життів. У 2006-му Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом

Українського народу. Цього року ми вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах

повномасштабної війни Росії проти України, яка супроводжується геноцидними практиками

проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю

демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства,

мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Також  в Ренійській громаді долучилися до акції «Запали свічку» -  доєднались до загальнонаціональної хвилини мовчання та запалили свічки -засвітили вогники у кожній домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу  України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.