ПРОЙШЛА ЧЕРГОВА СЕСІЯ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 25.11.2022 12:28

Сьогодні, 25 листопада під голуванням Ренійського міського голови Ігоря Плєхова  відбулася чергова 33 сесія Ренійської міської ради, під час якої депутати прийняли важливі рішення із питань, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях міської ради й стосувалися багатьох сфер міського господарювання та благоустрою громади.

Серед питань порядку денного: перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Ренійської міської територіальної громади, питання бюджету та питання, які пов’язані з врегулюванням питань майна комунальної власності.

Великий блок питань, які розглянули сьогодні на сесії народні обранці, стосувався землеустрою та землекористування.

Після розгляду питань порядку денного депутати та присутні обговорили актуальні для життя громади питання. Ренійський міський голова подякував депутатам за активність та конструктивну роботу.