ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.11.2022 17:07

16 листопада під голуванням Ренійського міського голови Ігоря Плєхова відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради. Під час засідання члени виконкому розглянули 10 питань порядку денного.

Серед проєктів рішень були розглянуті питання приватизації комунальної власності Ренійської міської територіальної громади, управління яким здійснює Ренійська міська рада, затвердження мережі класів та погодження батьківської плати комунального закладу «Дитяча школа мистецтв Ренійської міської ради» на 2022-2023 навчальний рік.

Нагальності потребували питання захисту прав дітей, про що інформувала начальник служби у справах дітей Юлія Мантуліна. Присутні заслухали й ухвалили рішення щодо припинення функціонування прийомної сім’ї, у зв’язку з настання повноліття дитини.

Серед основних питань порядку денного засідання було питання щодо виділення коштів з резервного фонду бюджету Ренійської міської територіальної громади на 2022 рік. Розглянули й ряд питань, які стосуються благоустрою громади. Усі питання були прийняті одноголосно.