РЕНІЙСЬКА ГРОМАДА СПІВПРАЦЮЄ В СФЕРІ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

Дата: 10.11.2022 17:26

Із турботою про жителів Ренійської громади та задля покращення досвіду відвідування Центру надання адміністративних послуг Ренійської міської ради, зокрема гостями нашої громади, що були вимушені покинути свої домівки, разом із Програма EGAP запровадили в роботу наших адміністраторів зчитувачі ID-паспортів, спеціалізоване програмне забезпечення та сканери штрих та QR-кодів, що дозволять:

пришвидшити процес оформлення заявок на отримання адміністративних послуг;

працювати з документами комфортно та спрощено;

покращити цифровізацію Ренійської громади загалом.

Також уже скоро в нашому ЦНАП з'явиться єдина гаряча лінія. Зателефонувавши на неї, жителі зможуть швидко за зручно отримати інформацію про роботу ЦНАП, дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання послуг, та зв'язатися з нашими спеціалістами щодо додаткових консультацій

Окрім того, нагадуємо, що в Ренійській громаді працює чат-бот СВОЇ, в якому ви можете знайти інформацію про адміністративні послуги та муніципалітет.

Щоби приєднатися та поширити чат-бот серед знайомих, потрібно перейти за посиланнями:

Телеграм: t.me/smart_town_bot?start=selectCommunity-135

Крокуймо до цифровізації разом!

#EGAP_діє