ДОВОДИМО ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ ОСББ

Дата: 10.11.2022 14:23

Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії рф по території України, було зруйновано 30% електростанцій та пошкоджено близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України. Це, в свою чергу, спричинило масові відключення електроенергії та введення додаткових системних заходів, спрямованих на економне використання електроенергії.

З огляду на вищенаведене просимо звернути увагу ОСББ на можливості такої економії для багатоквартирних будинків, зокрема:

- встановлення енергозберігаючих ламп, які працюють у 5-8 разів довше, ніж лампи розжарювання та в рази економніші при забезпеченні аналогічної освітленості;

- встановлення світлорегуляторів і датчиків, які автоматично вмикають і вимикають освітлення при появі людини;

- дотримання порад та рекомендацій енергетиків щодо заощаджувальних заходів та режиму економії електоенергії.

Звертаємо вашу увагу, щодо необхідності максимального зменшення використання електроенергії в місцях загального користування багатоквартирних будинків.