ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА РЕНІ

Дата: 04.11.2022 09:05

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу.

1.1. Найменування: Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.

1.2. Місцезнаходження: 68803, м. Рені, вул. Дунайська, 15.

2. Підстава для проведення конкурсу.

Рішення виконкому Ренійської міської ради «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Рені»                         від 21 жовтня 2022 року  № 180.

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

м. Рені, вул. Дунайська, 15, актова зала у приміщенні виконавчого комітету Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, 05 грудня 2022 року о 14.00 год. 00 хв.

Войтович Людмила Вікторівна – провідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету, тел. 04840 4  17 59 (каб. № 28).

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

наявність матеріально-технічної бази;

вартість надання послуг;

досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів;

наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів.

Територія у межах міста Рені.

Середня відстань до об'єктів поводження з твердими побутовими  відходами – 2,7 км.

6. Характеристика об’єктів утворення відходів за джерелами їх утворення.

Послуги повинні надаватись в межах території міста Рені. Місто Рені — центр Ренійської міської територіальної громади, в місті нараховується 19495 мешканців. Територія міста 15,24 км2. Житловий фонд в місті налічує 5250 приватних та 118 багатоквартирних будинків (4091 квартира), підприємства, установи та організації – 138. В місті 142 вулиці та 40 провулків. На території міста, де застосовується контейнерний метод збору, встановлено 157 контейнерів для збору ТПВ.

Характеристика під’їзних шляхів:  більша частина - асфальтоване покриття,  менша - грунтова.

7. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами.

Міське сміттєзвалище знаходиться на сході м. Рені на відстані 2,7 км від міста.

Розрахунковий термін експлуатації сміттєзвалища — 50 років.

Міське сміттєзвалище загальною площею 4,0 га.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

8.1. Способи подання конкурсних пропозицій: конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

8.2. Місце подання конкурсних пропозицій: 68803, м. Рені, вул. Дунайська,15, виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, каб.                   № 28.

8.3. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 05 грудня 2022 року до                     12 год. 00 хв.

9. Способи і місце отримання конкурсної документації:

Для отримання конкурсної документації для участі у конкурсі звертайтесь за адресою:

м. Рені, вул. Дунайська, 15, виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

(каб. № 28), в робочі дні з 9.00 до 18.00  (крім перерви з 13.00 до 14.00).

Додаткова інформація за телефоном:  (04840) 4 17 59.

Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області (організатор конкурсу).