ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО НАПИСАННЯ РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ!

Дата: 03.11.2022 17:25

Вмикайте Українське радіо або Радіо Культура 9 листопада 2022 року об 11:00 та підтримайте найвідоміший флешмоб.

Авторкою тексту цьогорічного Радіодиктанту стала українська письменниця та режисера Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Радіодиктант національної єдності, який українці щороку пишуть у День української писемності та мови, вже давно переріс формат суто філологічного заходу і перетворився на одну з наймасштабніших українськомовних подій у світі.

Це не форма контролю чи перевірки знань, насамперед – це акція єднання українців по всій земній кулі, засіб самоідентичності.

В той час, коли незламні ЗСУ упевнено женуть ворога з рідної землі, продемонструймо всьому світові нашу спільну мету – нездоланну ніким і ніколи. Маємо надію, що заклади освіти області будуть серед найактивніших учасників написання Радіодиктанту національної єдності. Слава Україні!

Возможно, это изображение один или несколько человек и текст