ПРІОРИТЕТНА УВАГА СТАНУ ВОДОЙМ ПІВДНЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 02.11.2022 09:14

1 листопада Ренійській міській голова Ігор Плєхов разом з головою Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіоном Абашевим та його заступником Сергієм Продановим, старостою села Орлівка Михайлом Кіронакі та директором Болградського міжрайонного управління водного господарства Михайлом Балєвим обговорили технічні питання запланованих робіт по розчищенню канала, який з?єднує річку Дунай з озерами Кагул та Картал. Орлівський шлюз та канал зараз будуть служити для наповнення також озер Кугурлуй та Ялпуг.

Зустріч проходила в рамках регіональної програми з охорони довкілля на 2022 рік від Одеська обласна державна адміністрація, якою передбачено виконання заходів по поліпшеню критичної ситуації водойомів Бессарабії та наповненню водою озер Катлабух та Китай.