До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!

Дата: 01.11.2022 18:21

03 листопада 2022 року об 11.00 за адресою: м. Рені, вул. вул. Дунайська, будинок 15 (актова зал, перший поверх), відбудеться тридцять друга  позачергова сесія Ренійської міської ради VIII скликання.

Рекомендований порядок денний тридцять другої позачергової сесії Ренійської міської ради:

Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні об’єкта, який включено до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Ренійської міської територіальної громади, управління яким здійснює Ренійська міська рада, що підлягають приватизації.

Про затвердження Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Ренійської міської територіальної громади, управління яким здійснює Ренійська міська  рада, що підлягають приватизації