ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЯ ЗАХИСНИКА СТАНІСЛАВА ТОПАЛА

Дата: 01.11.2022 12:32

Сьогодні, 1 листопада пройшло урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Героя-Захисника, уродженця міста Рені, Станіслава Топала за участю Ренійського міського голови Ігоря Плехова, представників влади, родичів, однокласників, друзів, побратимів, а також учнів і педагогів Ренійської громади.

Із метою вшанування подвигу захисника суверенітету і територіальної цілісності України, меморіал було встановлено на будівлі закладу, в якому навчався 9 років Станіслав. Земляк віддав своє життя захищаючи Маріуполь, загинув 3 квітня 2022.

Знов пролунало багато слів шани і добрих спогадів про життя та особистість молодого хлопця. Пам'ять про нього буде жити в наших серцях. Вдячні, тобі, Герою, довіку, за можливість продовжувати життя, дякуємо за подвиг, Воїн Світла.