БАСКЕТБОЛЬНИЙ ОЛІМП - РЕНІЙСЬКА ГРОМАДА ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ

Дата: 31.10.2022 09:24

29 жовтня 2022 року в СОК "Воднік" відбулося велике свято баскетболу! Приїхали 4 команди Ізмаїльської ДЮСШ: дівчата 2011 р.н. та молодше, 2 команди юнаків 2009 - 2010 рр.н. та юнаки 2011 - 2012 рр.н.

Було проведено 4 гри, де вихованці ДЮСШ Ренійської міської ради впевненно здобули перемоги. В залі були присутні більш ніж 120 юних спортсменів.

Після ігор відбулась нарада тренерів, яку провів член президіуму Федерації баскетболу Одеської області, директор ДЮСШ Ренійської міської ради Сімон Петро Миколайович. На нараді обговорювались питання, як у війсковий час проводити тренування та змагання з дітьми-спортсменами. В нараді брали участь тренери-викладачи з Ізмаїлу, Шкьопу Миколай, Грязнов Володимир, Грубіян Анатолій, Чорногорець Олександра, заступник директора Ізмаїльської ДЮСШ Ковтун Ірина, з нашого боку були Гетьман Світлана, Кюркчи Борис.