В РЕНІЙСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОХОДИТИМЕ ТЕСТУВАННЯ СИРЕН ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

Дата: 26.10.2022 11:29

В громаді завершили встановлення додаткового блоку оповіщення. Це було потрібно, оскільки попередні сирени було чутно дуже слабо. Під час тестування фахівцями  буде проводитись вимірювання потужності обладнання та площі зони охоплення звучанням електросирен.

Сьогодні з 16.00 до 18.00 в Ренійській громаді буде проходити тестування сирен повітряної тривоги.  У зв’язку з тим, що увімкнення електронних сирен проводиться з метою їх випробовування  - сигнали будуть подаватись в хаотичному порядку та з різним інтервалом включення. Просимо зберігати спокій, не лякайтеся та попередьте своїх дітей, по можливості одиноких сусідів.

Наголошуємо, що всі системи оповіщення спрацьовують лише у випадку повітряної тривоги і вмикаються автоматично.

У будь-якому випадку не слід нехтувати вказівками цивільного захисту. Під час повітряної тривоги потрібно бути пильними, по можливості пройти у безпечне місце, особливо подалі від вікон. А також зберігати спокій!