ДРУГИЙ ЕТАП СПОРТАКІАДИ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ - "ШКІРЯНИЙ М'ЯЧ"

Дата: 24.10.2022 09:21

21 жовтня 2022 року пройшов другий етап Спартакіади учнів ЗЗСО Ренійської міської ради. Змагання відбулись з футболу "Шкіряний м'яч".

Фото без опису Участь брали 8 команд, змагались у двох підгрупа: перша - на спортивному майданчику ЗЗСО № 2, друга - спортмайданчик ОЗРЗЗСО № 6. Діти приймали участь з великим задоволенням, бо вже скучили за змаганнями. Дуже помітно, як зросла майстерність та фізична підготовка юних футболістів.Фото без опису

Місця визначились наступним чином: 1 - Новосільський ЗЗСО, 2 - Лиманський ЗЗСО, 3 - ЗЗСО № 2, 4 - ОЗРЗЗСО № 6, 5 - ЗЗСО № 3, 6 - Плавнінський ЗЗСО, 7 - філія №1 ОЗРЗЗСО, 8 - ЗЗСО № 4. Більшість дітей, які приймали участь у змаганнях, - є учнями ДЮСШ Ренійської міської ради. Сподіваємось та віримо, що деякі з цих спортсменів досягнуть участі на великих футбольних аренах. Наступний етап Спартакіади школярів, - це баскетбол серед дівчат.