Про здійснення заходів з енергетичної безпеки на території Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану

Дата: 21.10.2022 14:09

На підставі указів Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року №64/2022, від 14 березня 2022 року№133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», №259/2022 від 18 квітня 2022 року, №341/2022 від 17 травня 2022 року, №573/2022 від 12 серпня 2022 року, Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», відповідно до статей 1, 4, пункту 3 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», враховуючи цілеспрямовану атаку ворожих засобів вогневого ураження по об’єктах критичної інфраструктури, в тому числі електроенергетичного комплексу, та пов’язану з цим повну або часткову руйнацію таких об’єктів, з метою максимальної економії електричної енергії на території Одеської області:

1. Підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності та галузевої належності, розташованим на території Одеської області до скасування/припинення воєнного стану або до видачі окремого наказу, в залежності від того, яка з цих подій настане раніше:
    1. не використовувати конструкції зовнішньої реклами для експлуатації яких використовується електрична енергія як в межах населених пунктів, так і поза їх межами;
    2. не використовувати електричну енергію для освітлення конструкцій та елементів зовнішньої реклами, вітрин та вивісок об’єктів сфери обслуговування, інших об’єктів благоустрою, окрім освітлення вулично- дорожньої мережі, житлових кварталів, та об’єктів сфери охорони здоров’я та освіти;
    3. забезпечити максимально економне використання електричної енергії в інших цілях, не передбачених пунктами 1.1. та 1.2. наказу;
    4. здійснити заходи з теплозбереження та підвищення енергоефективності приміщень, які перебувають у власності (користуванні) відповідних підприємств, установ, організацій.
  2. Побутовим споживачам електричної енергії Одеської області:
    1. з 7:00 по 23:00 обмежити використання побутових приладів (пристроїв) з великою енергоємністю;
    2. забезпечити максимально економне використання електричної енергії;
    3. здійснити заходи з теплозбереження та підвищення енергоефективності житлових приміщень.