ВІДБУЛОСЬ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 19.10.2022 12:36

Сьогодні, 19 жовтня міський голова Ігор Плєхов провів засідання 31-ої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання.

Перед початком роботи депутати міської ради та присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Питання порядку денного, які стосувались загалом управління майном комунальної власності та земельних відносин, були ретельно вивчені депутатами під час засідань депутатських комісій та рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні тридцять першої сесії.

По завершенню сесії міський голова подякував депутатському корпусу за злагоджену роботу, за те, що в умовах воєнного стану усі згуртувалися та активно працюють, вирішують всі важливі питання, що стосуються життєдіяльності нашої громади.

Разом ми сильні!

Працюємо далі, наближаємо Перемогу!