РЕНІЙСЬКА ГРОМАДА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2022 10:28

Сьогодні, 14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці і День захисників та захисниць України в Свято Вознесенському Соборі пройшла особлива молитва за українське воїнство, за Мир і Україну.

Згодом Ренійській міській голова Ігор Плєхов висловив подяку співробітникам відділу прикордонної служби "Рені" 17 прикордонного загону імені полковника Олександра Жуковського та вручив пам’ятні нагороди військовослужбовцям.

"14 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць, згадуючи всіх, хто в різні часи обороняв та боронить нині наш суверенітет і територіальну цілісність. Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та Перемоги!", - привітав присутніх Ігор ПЛЄХОВ.