ПРИВІТАННЯ РЕНІЙСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2022 10:24

Шановна Ренійська Громадо!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника і захисниці України!

14 жовтня для України є символічною датою. У цей день ми відзначаємо відразу три свята, які стали ще значущими для нашої країни: День захисника України, Покрова Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

Сьогодні усі свідомі українці віддають данину шани і поваги тим, хто за майбутнє своєї країни залишають своїх рідних та близьких. Славимо хоробрість та мужність сучасних героїв – синів і доньок української землі!

Ми вклоняємося подвигу тих, хто мужньо боронить Батьківщину, хто робить все для встановлення миру та спокою в рідній країні. Схиляємо голову в пам’ять про тих, хто так і не повернувся з війни.

Дорогі Захисники та Захисниці України!

Дякуємо Вам за відданість Україні та її

народу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинної злагоди, довгих та щасливих років життя на рідній землі. Хай Ваше життя буде наповнене добром, благополуччям та миром! Нехай Пресвята Богородиця оберігає та захищає Вас.

Слава нашим Захисникам! Слава Україні!»

БОРОЛИСЬ! БОРЕМОСЬ! ПОБОРЕМО!

З повагою, Ренійський міський голова