ОНЛАЙН-МАРАФОН ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 12.10.2022 16:42

Наші мужність та сміливість вигартувано впродовж століть боротьби за незалежність і свободу.

Сьогодні ми з вами гідно тримаємо удар.

Ракетний терор − останнє, на що спромоглася імперія, яка вмирає. А тому зберігаємо стійкість, підтримуємо ЗСУ та продовжуємо вивчати свою історію!

14 жовтня о 13:00 розпочнеться Онлайн-марафон «Голоси боротьби» до Дня захисників і захисниць України та 80-ї річниці створення Української повстанської армії.

Марафон відбудеться за участі істориків і дослідників Української повстанської армії Івана Патриляка, Марини Мірзаєвої, Миколи Посівнича та Леся Онишко.

Також глядачі зможуть побачити:

відеопроєкт “Нескорені” про нащадків воїнів УПА, які сьогодні боронять Україну від російської агресії на передовій;

відеоспогади про звитяги та боротьбу повстанців.

Із передової до онлайн-трансляції доєднаються фронтмен гурту ТІНЬ СОНЦЯ Сергій Василюк, фронтмен гурту Yurcash / Юркеш Юрій Юрченко та гурт Веремій - Veremiy.

Організовують марафон Український інститут національної пам'яті у партнерстві з Музеєм Майдану.

Трансляцію дивіться на сторінках організаторів у соцмережах, ютубі та на сторінці події Онлайн-марафон «Голоси боротьби».

Усі подробиці − на сайті https://www.maidanmuseum.org/uk/node/2260

#стоїмо