Для мешканців будинків: комунікаційна кампанія «Готуймося!»

Дата: 10.10.2022 12:09

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», яка спрямована на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації.

Як зазначили в Міністерстві розвитку громад та територій України, опалювальний період 2022–2023 років буде найскладнішим в історії України і його впевнене проходження напряму залежить від послідовних та скоординованих дій центральної і місцевої влади та громадян.

«Одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях. З цією метою було розроблено інформаційно-графічні матеріали, які спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації», – розповіли в Міністерстві розвитку громад та територій України.