ДЕНЬ БІБЛІОТЕК В РЕНІЙСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 04.10.2022 09:19

Щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. У цей день у нас є особлива нагода згадати і подякувати за клопітку працю та високу місію бібліотекарям.

Приємно, що бібліотеки нашої громади є цікавими та популярними для мешканців. Сюди приходять не тільки знайти потрібну книгу, а й збираються на різноманітних заходах, творчих виставках, вечорах, зустрічах.

У цей складний, тривожний і трагічний час стали очевидні справжні цінності  - ми усвідомили, наскільки важливо берегти свою культуру, накопичувати та передавати нащадкам знання, мудрість рідного слова та скарби української історії та літератури, усе те , що ми знаходимо в наших бібліотеках.

Привітати бібліотекарів Ренійської громади з їх професійнім святом та вручити грамоти завітали Ренійській міській голова Ігор Плєхов, начальник відділу культури, туризму,молоді та спорту Ренійської міської ради Антоніна Асаржи.