ОСВІТЯНИ РЕНІЙСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКИ ЗА ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ І НАУКИ

Дата: 29.09.2022 17:32

Напередодні Дня працівників освіти, який щороку відзначають у першу неділю жовтня, у Ренійській громаді відбулись урочисті заходи, церемонія вручення премії "Педагогічний тріумф".

Щирі слова вітання освітянам звучали від Ренійського міського голови Ігоря Плєхова та начальника відділу освіти Лілії Бондаренко, які подякували усім присутнім педагогам за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі та побажали міцного здоров’я, натхнення, невичерпних творчих сил, оптимізму, вдячних вихованців.

Освітяни Ренійської громади отримали відзнаки від Департаменту Освіти та Науки Одеської облдержадміністрації, Ізмаїльської районної державної адміністрації, Ренійської міської ради та відділу освіти Ренійської міської ради за внесок у розвиток освіти нашого регіону.

Завершились урочистості святковим концертом. Гарний настрій освітянам дарували місцеві талановиті артисти, які створили атмосферу дружності, затишку та тепла.