ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

Дата: 30.09.2022 10:45

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.

Ренійським сектором архівного відділу Ізмаїльської районної державної адміністрації спільно з комунальним закладом «Публічна бібліотека» Ренійської міської ради в приміщені Ренійського сектору організована виставка документів та фотоматеріалів з історії розвитку Центральної бібліотеки м. Рені під назвою «Бібліотека – всіх віків мудрість». Виставка діє з 26 вересня по 03 листопада.

Серед представлених документів спогади першого бібліотекаря Крівенко (Грибанової) Євгенії Олексіївни про становлення бібліотечної системи колишнього Ренійського району, публікації місцевих газет за 1945 – 2007 роки та інші.