РЕНІЙСЬКА ГРОМАДА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ «WORLD CLEANUP DAY»

Дата: 20.09.2022 10:55

Цьогоріч під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» 24 регіони нашої держави з дотриманням карантинних вимог та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості приєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

За ініціативи Всеукраїнського молодіжного руху Let's do it, Ukraine – учасника загальносвітового руху Let’s do it world, що об’єднує понад 60 мільйонів активістів у 191 країні 17 вересня в Ренійській громаді було проведено Всесвітній день прибирання.

Поки російські окупанти нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Цей захід - можливість привернути увагу до екологічних проблем планети та наголосити, що чистота навколишнього середовища безпосередньо залежить від нас...

Локації для прибирання були вибрані як і минулого року - берег Дуная, місця відпочинку мешканців і гостей, подвір'я шкіл та садочків.

Ми показали, що завдяки ЗСУ Україна буде мирною, а завдяки екосвідомим ренійцям і гостям наш регіон чистим. ??????

#екосвідомість

#letsdoitukraine