Щодо взяття жінок на віськовий облік військовозабов'язаних

Дата: 31.08.2022 15:55

Доводимо до відома підприємств, установ, організацій та закладів освіти, розташованих на території Ренійської громади, що з 1 вересня поточного року запроваджується взяття жінок на військовий облік відповідно до частини 11 статті 1, частини 6 статті 11, статті 37 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово- обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних та Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, затверджених наказом Міністерства оборони України від 11.10.2021 № 313 (із змінами та доповненнями, внесеними наказом Міністерства оборони України від 07.02.2022 № 35).