29 серпня відбулось засідання 29-ї чергової сесії Ренійської міської ради VIIІ скликання

Дата: 29.08.2022 15:36

Сьогодні, 29 серпня відбулось  засідання 29-ї чергової сесії Ренійської міської ради VIIІ скликання.

На засіданні, крім депутатів, також були присутні представники місцевих ЗМІ, працівники виконкому Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.

Під час засідання депутати ухвалили рішення «Про затвердження детального плану території для будівництва та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу», «Про затвердження переліку закладів, що  включені до базової мережі закладів культури Ренійської міської територіальної громади на 2022-2023 рік», «Про внесення змін до Статутів закладів дошкільної освіти Ренійської міської ради» та  низку земельних питань.

Усього під час засідання було розглянуто 17 проектів рішень.