До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!

Дата: 22.08.2022 15:19

23 серпня 2022 року об 11.00 за адресою: м. Рені, вул. вул. Дунайська, будинок 15 (актова зал, перший поверх), відбудеться двадцять восьма позачергова сесія Ренійської міської ради VIII скликання.

Рекомендований порядок денний двадцять восьмої позачергової сесії Ренійської міської ради:

Про надання дозволу виконачому комітету Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту с. Долинське Ізмаїльського району одеської області;

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Службі автомобільних доріг в Одеській області у м. Рені Ізмаїльського району Одеської області.