Виїзна нарада з підготовки загальноосвітніх навчальних закладів Ренійської громади до нового навчального року

Дата: 16.08.2022 15:35

Сьогодні голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев та голова Ренійської громади Ігор ПЛЄХОВ провели виїзну робочу нараду та зустрілись з батьками, вчителями та директором ОЗРЗЗСО #6 Ренійської міської ради. В процесі зустрічі відповили на питання батьків та провели роз'яснення щодо початку учбового процесу 2022-2023 згідно постанов Міністерство освіти і науки України.

У підготовці укриттів та створенню безпечних умов всіх учасників навчального процесу під час повітряних умов було проведено колосальну роботу: підготовка аварійних виходів, облаштування простору для перебування учнів, забезпечення запасами води, продуктами тривалого зберігання та медикаментами.

Все робиться для того щоб перебування дітей під час освітнього процесу було безпечним в новому навчальному році, навіть в умовах повномасштабної збройної агресії російської федерації.