До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 15.08.2022 16:21

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Одеський благодійний фонд допомагає вимушеним переселенцям зареєструватись для отримання матеріальної допомоги

Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ» продовжує реєстрацію до проекту для внутрішньо переміщених громадян під назвою «Людська гідність: екстрена грошова допомога для вимушених переселенців».

Реєстрація проходитиме за адресою:

м. Рені, БУДИНОК КУЛЬТУРИ (біля дитячого майданчика),

18 серпня о 10-00 годині представниками Благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ»

Телефони: 0800336734 (всі дзвінки по Україні безкоштовні);

050 371 09 05, 050 371 09 35, 050 371 08 36 (згідно з тарифами вашого оператора).

У рамках проекту люди, які евакуювалися до Одеської області із зон бойових дій чи територій, окупованих після 24 лютого 2022 року (Херсонська, Миколаївська, Харківська, Донецька, Луганська, Запорізька, Дніпропетровська області), зможуть отримати фінансову допомогу у розмірі 6600 гривень на кожного члена сім'ї (але не більше чотирьох виплат на сім'ю).

Зверніть увагу!!!

За допомогою можуть звернутися вимушені переселенці, які переїхали до Одеси чи Одеської області та належать до таких категорій:

- люди з інвалідністю;

- самотні люди похилого віку (60 років і більше);

- багатодітні сім'ї (троє та більше дітей);

- самотні батьки чи опікуни (які проживають разом із дітьми);

- вагітні жінки або матері-годувальниці, які виховують дітей молодше двох років;

- люди, які страждають на тяжкі захворювання.

«Щоб отримати грошову допомогу, необхідно особисто заповнити заявку та пройти анкетування у співробітників проекту. Заповнені анкети проходять відбір. За його результатами заявник отримає SMS-повідомлення про ухвалене рішення. У разі позитивної відповіді на банківський рахунок заявника надходить одноразова виплата. Фінансова допомога нараховується лише особам, які не отримували аналогічну допомогу від інших благодійних організацій», — пояснили у благодійному фонді.

Для реєстрації на отримання матеріальної допомоги необхідно надати такі документи:

- IBAN банківської картки заявника (довідка з реквізитами банківської картки або інформація з мобільного додатка банку);

- ОРИГІНАЛ паспорта чи ID-картки з паперовим вкладишем про місце реєстрації (прописки) для підтвердження проживання у зоні активних бойових дій;

- податковий номер (ІПН) та оригінали документів членів сім'ї.