Щодо організації бронювання військовозабов'язаних в умовах правового режиму воєнного стану

Дата: 09.08.2022 12:34

З метою забезпечення сталого функціонування органів державної влади, інших державних органів, підприємств, установ, організацій та збереження ії кадрового потенціалу в умовах проведення мобілізації, а також організації бронювання військовозабов'язаних, строк дії відсрочки від призову яких закінчується, пропонуємо керівникам органів державної влади, інших державних органів, підприємств, установ та організацій:

Організувати підготовку пропозицій щодо бронювання військовозабов'язаних, яким надається відсрочка від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час щодо військовозабов'язаних, строк дії відсрочки від призову яких закінчужться та потребує повторного оформлення.