Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Круглий стіл «Протидія торгівлі людьми»

Дата: 02.08.2022 12:21
Кількість переглядів: 260

          «Торгівля людьми є одним із найважчих злочинів проти людини, тому злагоджена  робота органів влади та усіх небайдужих людей повинна бути системною, щоб досягнути позитивного результату у боротьбі з цим ганебним явищем»,- зазначила в.о. директора Ренійської районної філії Одеського обласного  центру зайнятості  Наталія Буценко.

          З нагоди відзначення в Україні Всесвітнього дня  боротьби  торгівлею людьми, у приміщенні  Ренійської районної філії  проведено засідання  «круглого столу» на тему: «Протидія торгівлі людьми».

          Метою засідання було скоординувати роботу служб, установ та органів місцевого самоврядування району щодо здійснення  інформаційно-профілактичної роботи з попередження торгівлі людьми.

          Торгівля людьми та експлуатація доведених до відчаю людей – загрози, що зростають в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Важка ситуація багатьох українців, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, робить їх більш схильними приймати будь-які пропозиції працевлаштування.

          Представники структур, які надають соціальні послуги,  прийняли активну участь в обговоренні питань протидії  торгівлі людьми, використання дитячої праці.       Особливу увагу приділено аспектам безпечного працевлаштування громадян України за кордоном.

          Взаємодія між ОТГ та місцевою владою, громадськими організаціями -це єдиний шлях для  виявлення та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Проаналізовані історії та складні ситуації додали практичного досвіду учасникам.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора