Головний Закон і Державні Символи України

Дата: 27.07.2022 10:03

День Державності з Український інститут національної пам'яті

Державність неможлива без Головного Закону країни. Конституція 1710 року, написанна Пилипом Орликом, випереджала європейські документы того часу, бо мала обґрунтування можливості існування парламентської демократичної республіки.

У конституційному процесі незалежної України відбувся непростий шлях молодої демкратії до соціально-правових стандартів і цінностей об'єднаної Європи.

Державними символами України є — Державний прапор, Державний герб і Державний гімн, які є основою історичної свідомості громадян та процесів державотворення (відповідно до статті 20 Конституції України).

Слід зазначити, що українські державні символи та атрибути формувалися протягом тисячоліть і належать до найбагатіших та найзмістовніших систем людства.