Вітаємо! Срібний медаліст 2022

Випускник 11-А класу ОЗ РЗЗСО РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Зарицький Володимир Володимирович

Нагороджений срібною медаллю.

Має високі інтелектуальні здібності. Має аналітичний склад мислення. Вміє узагальнювати, виокремлювати, синтезувати інформацію з різних галузей знань.

Коло інтересів різноманітне:

активний учасник шкільного наукового товариства “Еврика”;

яскравий актор театральної студії “Соняшник” (ОЦНК).

Виявив особливий інтерес до економіки, інформатики та правознавства. Багаторазовий переможець інтелектуальних та творчих конкурсів різних рівнів.

Член шкільної команди у Всеукраїнському он-лайн турнірі з економіки “Стратегія фірми”.

В 2020 – 2021 н.р. посів в районному етапі Всеукраїнського конкурсу МАН І місце (секція фінанси та кредит) з роботою “Вплив COVID-19 на ринок крипто валюти” та взяв участь в обласному етапі конференції МАН з економіки.

Член команди юних правознавців “EX LEGE”, яка посіла І місце в ХVІІІ обласному турнірі з правознавства.

Від щирого серця вітаємо ВОЛОДИМИРА з успішним закінченням школи! Бажаємо легкого шляху по починаннях!дорослому життю, благополуччя, цілеспрямованості, твердості у прийнятті рішень, впевненості у власних силах та удачі у всіх починаннях.