Золотий медаліст 2022. Вітаємо!

Дата: 22.07.2022 09:32

Золотий медаліст 2022

Випускник ОЗРЗЗСО #6 Ренійської міської ради

Влаєв Микита Олегович під час навчання зарекомендував себе як старанний, дисциплінований, працелюбивий, уважний. До виконання громадських доручень ставиться сумлінно, бере активну участь у всіх суспільних справах не зважаючи на власний час. Активний учасник та призер шкільних та районних олімпіад. Підтримує дружні стосунки з однокласниками.

Починаючи з 3 класу, кожен рік, займає високі місця у різних районних та обласних конкурсах та олімпіад таких як:

3 клас

Конкурс ім. П. Яцика – 1 місце.

4 клас

Конкурс ім. П. Яцика – 2 місце.

Юний дослідник – 1 місце.

5 клас

Конкурс ім. П. Яцика – 1 місце.

6 клас

Конкурс ім. Т.Г. Шевченко – 2 місце, конкурс ім. П. Яцика – 3 місце, олімпіада з математики – 3 місце.

7 клас

Конкурс ім. П. Яцика – 2 місце, конкурс ім. Т.Г. Шевченко – 3 місце, олімпіада з математики – 3 місце.

МАН: ОБЖ – 3 місце, українська література (фольклористика) – 3 місце, математика – 3 місце.

8 клас

Конкурс ім. Т.Г. Шевченко – 1 місце, конкурс ім. П. Яцика – 2 місце.

МАН: історія (релігія) – 3 місце, англійська мова – 3 місце, фізика – 3 місце, мистецтво – 3 місце, українська література (фольклористика) – 2 місце

9 клас

Районні:

Конкурс ім. П. Яцика – 1 місце, конкурс ім. Т.Г. Шевченко – 2 місце, олімпіада з російської мови – 2 місце.

МАН: фізика – 1 місце, українська література (фольклористика) – 1 місце.

Обласні:

МАН: українська література (фольклористика) – 3 місце.

10 клас

Районні:

МАН: фізика – 1 місце, українська література (фольклористика) – 1 місце.

Обласні:

МАН: українська література (фольклористика) – 2 місце,

11 клас

Олімпіади: математика – 3 місце, астрономія – 2 місце, історія – 3 місце, правознавство – 3 місце.

Конкурс «Разом до Перемоги!» – 2 місце.

Від щирого серця вітаємо МИКИТУ з успішним закінченням школи! Бажаємо легкого шляху по починаннях!дорослому життю, благополуччя, цілеспрямованості, твердості у прийнятті рішень, впевненості у власних силах та удачі у всіх починаннях.