Золота медалістка 2022! Вітання

Дата: 20.07.2022 09:23

ордюк Ніколета Сергіївна

Випускниця 11-А класу РЕНІЙСЬКОГО ОЗРЗЗСО #6 . Нагороджена золотою медаллю.

Наполеглива, цілеспрямована, ерудована, відповідальна та організована.

Учасниця різноманітних конкурсів та олімпіад районного та обласного рівня. Постійний член шкільного товариства “Еврика” та активний член команди юних правознавців “EX LEGЕ». В 2020-2021 н.р команда “EX LEGЕ», в складі якої була Ніколета, посіла І місце на ХVІІІ обласному турнірі з правознавства. Тема її доповіді: ”Право на доступ до правосуддя: європейські стандарти та проблеми забезпечення в Україні”.

Два роки поспіль брала участь в обласних інтелектуальних змаганнях з історії та посідала І та ІІІ місця. В 2022 році нагороджена цінним подарунком.

Від щирого серця вітаємо Ніколету з успішним закінченням школи! Бажаємо легкого шляху по починаннях!дорослому життю, благополуччя, цілеспрямованості, твердості у прийнятті рішень, впевненості у власних силах та удачі у всіх починаннях.

Возможно, это изображение 1 человек