Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРОТИДІЯТИ НАСИЛЬСТВУ ТЕЛЕФОНУЙТЕ НА «1547»

Дата: 15.07.2022 11:55
Кількість переглядів: 395

ПРОТИДІЯТИ НАСИЛЬСТВУ МОЖЕ КОЖЕН. НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМИ І ТЕЛЕФОНУЙТК НА «1547»

Війна – це завжди сплеск насильства фізичного та психологічного. У зоні проведення бойових дій фіксують інформацію про численні випадки порушення прав і свобод людей, інциденти маємо і у відносно спокійних областях.

Для оперативного отримання консультацій, підтримки та допомоги функціонує урядова «гаряча лінія» 15-47. Вона є швидким засобом повідомлення про вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі та насильства стосовно дітей, його запобіганню та протидії. Отримати допомогу можна телефоном – стаціонарним або мобільним, а якщо не маєте змоги – залишити звернення на сайті «гарячої лінії», там можна також сформувати інформацію про правопорушення для правоохоронних органів. Інформацію обробляють цілодобово, дзвінки безкоштовні.

За номером 15-47 наші оператори:

- нададуть невідкладну психологічну допомогу або консультацію;

- викличуть екстрену службу;

- забезпечать актуальними контактами загальних та спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб, роз’яснення про права постраждалих осіб, механізм отримання соціальної, медичної, психологічної, безоплатної правової допомоги та інших необхідних послуг;

- проінформують про право вимагати відшкодування кривдником завданих матеріальних збитків і шкоди здоров’ю.

Також надається психологічна підтримка заявникам, які телефонують з питань, пов’язаних з воєнними діями.

«Дзвонити можна і навіть необхідно, якщо особисто людині потрібна допомога або ж вона знає або підозрює, що хтось постраждав. Допомогти може кожен, варто просто не залишатись байдужим, телефон є у більшості людей. Звертатись закликаємо, якщо завдали шкоди Вам або Ви знаєте постраждалих від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі. Надважливо бити на сполох, якщо йдеться про насильство над дітьми, це неприпустимо. Наші фахівці вислухають Вас, нададуть психологічну підтримку, нададуть необхідну інформацію як діяти, куди варто звернутися за більш спеціалізованою допомогою – як медичною, так і безоплатною правовою, як захистити себе. Якщо під час звернення буде зрозуміло, що необхідно надати термінову допомогу, — допоможуть викликати екстрену службу. Лінія 15-47 -дуже важливий інструмент для соціального захисту, головне — не замовчувати проблему і не проходити повз», – зауважила заступниця Міністра соціальної політики з питань євроінтеграції Анна Сергєєва.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора