Знайомтесь! Золота медалістка 2022!

Дата: 11.07.2022 09:58

Цьогоріч отримали повну загальну середню освіту 267 учнів Ренійської території громади - серед яких 12 золотих і 4 срібних медалістів. Вони - гордість і надія Ренійської громади і всієї України. Хочемо представити вам кожного з них.
Знайомтесь! Золота медалістка!
Воронова Анна учениця 11-Б класу Ренійського ЗЗСО №2 приймала активну участь у конкурсах, районних та обласних олімпіадах та отримала призові місця. В 9 класі в олімпіаді з хімії посіла 3 місце в районі; з української мови та літератури 1 місце в районі; з фізики 2 місце в районі; з англійської мови 1 місце в районі, 3 місце в області; з російської мови та літератури 1 місце в районі, 3 місце в області; з біології 1 місце в районі; з німецької мови 1 місце в районі; з географії 2 місце в районі; з математики 3 місце в районі; в конкурсі імені Яцика 3 місце в районі; МАН з німецької мови 2 місце в районі. В 10 класі в районні олімпіаді з української мови та літератури посіла 1 місце; з англійської мови -2 місце; з біології - 1 місце; з географії - 3 місце; в конкурсі імені П.Яцика - 3 місце в районі. Прийняла участь у конкурсі ІІІ Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ». В 11 класі в районній олімпіаді з англійської мови посіла 3 місце; з біології 1 місце; з правознавства 2 місце; з історії 3 місце; з української мови та літератури 1 місце; в конкурсі імені Т. Шевченка 1 місце в районі та в конкурсі до 90 річчя Одеської області ІІІ місце.