Заборона відвідування пляжних зон у межах прибрежної смуги Чорного моря

Дата: 27.06.2022 10:51

Нагадуємо мешканцям та гостям нашої громади, що відповідно до розпорядження голови Одеської обласної військової адміністрації від 14.06.2022 року № № 334/А-2022 підрозділи  Національної поліції в Одеській області та комендатури Одеської області будуть проводити превентивні заходи (бесіди, попередження та ін.) та здійснювати контроль за дотриманням вимог заборони відвідування населенням пляжних зон у межах прибережної смуги Чорного моря враховуючи заборони щодо спільного наказу Одеської обласної військової адміністрації  від 21 травня 2022 року № 9, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку, збереження життів цивільних осіб, забороняється перебування осіб, окрім тих, що виконують військові/спеціальні завдання, на пляжних зонах у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Одеської області на час дії воєнного стану до його скасування/припинення, або до видачі окремого наказу, враховуючи те, яка з цих подій настане раніше.

Вказаним наказом також визначено, що власники (користувачі) приміщень, земельних ділянок, прилеглих до пляжної зони, суб’єктам господарювання у сфері готельно-ресторанного бізнесу, туризму та інших видів діяльності, що мають вихід до пляжної зони у межах прибережної захисної смуги Чорного моря, мають забезпечити: організацію господарської діяльності, з урахуванням недопущення відвідувачів їх закладів на пляжні зони у межах прибережної захисної смуги Чорного моря, а також щоденне візуальне обстеження прилеглої території на наявність вибухонебезпечних предметів. ЗВЕРТАЄМО УВАГУу разі виявлення підозрілих предметів, невідкладно повідомляти органи ДСНС України та/або Національної поліції.

НЕ НАРАЖАЙТЕ СЕБЕ НА НЕБЕЗПЕКУ ТА НЕПРИЄМНОСТІ.

НЕ ВІДВІДУЙТЕ ПЛЯЖІ НА УЗБЕРЕЖЖІ ЧОРНОГО МОРЯ!