Співпрацю з підприємством продовжено.

Дата: 27.06.2022 10:45

Співпрацю з підприємством продовжено.

Товариство з обмеженою відповідальністю  «Мовігруп Картал» здійснює свою діяльність на території  Ренійської громади з жовтня  2020 року. Підприємство збирає комплектуючі для електромобілей відомих європейських брендів.

Фахіввці філії продовжують співпрацю з підприємством. Проводяться різноманітні заходи – особисті зустрічі, семінари з метою визначення поточної та перспективної потреби у кадрах задля оперативного добору персоналу на підприємство.

На підприємстві була тимчасова зупинка у виробництві, але з липня поточного року фабрика відновлює свою роботу.

Сьогодні відбулась зустріч директора філії Анатолія Рошки з представником  ТОВ «Мовігруп Картал» Іваном Мєрліч.

Під час зустрічі обговорено спільні дії щодо укомплектування підприємства кваліфікованими кадрами на посади підганяльника котушок та пайщика, взагалі потрібно більше  20 осібТакож надано роз’яснення щодо можливості отримання роботодавцем компенсації витрат на заробітну плату при працевлаштуванні ВПО.

Така співпраця вигідна як шукачам роботи так і працедавцям. А для   громади - це і нові робочі місця, інвестиції та податки які сплачуються у місцевий бюджет.