Головне управління держпраці в Одеській області інформує

Дата: 20.05.2022 15:34

З початку бойових дій в Україні Держпраці розширило сферу надання консультаційної підтримки підприємствам, які продовжують роботу у воєнний час.

Звернутися за допомогою та отримати її у зручній формі може кожен суб’єкт господарювання, який здійснює свою господарську діяльність на території України.

Консультативна допомога надається всім роботодавцям, які потребують її, з питань, що належать до компетенції Держпраці, включаючи організацію трудових відносин, охорону праці, надання адміністративних послуг, розслідування нещасних випадків тощо.

У разі потреби та бажання отримати таку допомогу підприємства можуть звернутися зручним способом до Головного управління Держпраці в Одеської області. Це може бути особисте звернення, включаючи телефон, електронну пошту або запит, надісланий у спеціальній формі на порталі https://pratsia.in.ua/