Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

До уваги молодіжних підприємств Ренійської громади!

Дата: 20.05.2022 10:20
Кількість переглядів: 257

 До уваги молодіжних підприємств Ренійської громади!

1.   Набір у програму “18:35. Бізнес-підтримка” для молодіжних підприємств

https://schoolofme.me/ запускає програму швидкої бізнес-підтримки молодіжних підприємств «18:35. Бізнес-підтримка».

Ціль програми - розширення економічних можливостей через молодіжні інновації, підприємництво та готовність до розвитку кар’єри. Бізнес-підтримка” шукає 20 молодіжних бізнесів (малих та середніх), яким буде надана допомога з експертизи для розробки індивідуального плану відновлення й адаптації ведення бізнесу під час та після воєнних дій, а також фінансами для реалізації своїх бізнес-цілей.

Умови участі:

-      Підприємці віком до 35 років, які мають малий або середній бізнес у будь-якому регіоні України (окрім безпосередньої зони бойових дій).

-      Бізнес працює щонайменше рік, а підприємці з командою можуть долучитися онлайн до зустрічей із менторами та експертами.

-       Перевага у відборі надається соціальним підприємствам та бізнесам зі сфер: харчування, одягу, житла, послуг доставки, медичних та реабілітаційних послуг тощо. На відібраних учасників чекає:

Розробка плану швидкої та сфокусованої підтримки.

Допомога в переорієнтації (якщо така потреба є), адаптації бізнесу до умов ведення діяльності під час та після війни.

Кожен із відібраних учасників конкурсу зможе отримати близько $10 000 на розвиток та підтримку власного бізнесу (фінальний розмір фінансової допомоги буде визначатись індивідуально для кожного підприємства).

За кожним підприємством буде закріплено ментора, що працюватиме з ним щонайменше 2 години на тиждень протягом 4 місяців.

Дедлайн реєстрації: 22 травня 2022 року

Подати заявку та дізнатися більше  https://bit.ly/3NkJ2Iz

 

2.   Експрес онлайн-інкубатор для створення та розвитку соціальних підприємств

SILab Ukraine та Український соціальний венчурний фонд за підтримки 1to4

Foundation (Швейцарія) запускають експрес онлайн-інкубатор для створення та

розвитку соціальних підприємств

Відібрані з-поміж випускників підприємства матимуть можливість отримати соціальні інвестиції у форматі смарт-грантів від 2 000 до 10 000 євро.

Для кого?

Інкубаційна програма розрахована на ініціативні групи або зареєстровані організації, які мають чітку ідею створення соціального бізнесу або вже протягом шести місяців займаються її апробацією. До участі у програмі буде відібрано до 20 команд.

Основні критерії для відбору учасників:

-      наявність чіткої ідеї або плану створення соціального підприємства

-      наявність команди (мінімум - дві особи, які братимуть участь у програмі)

-      відповідність запланованої діяльності викликам часу

-      наявність перших продажів або тестування продукту/послуги

-      наявність бачення основних каналів збуту продукту/послуги

-      реалістичність втілення ідеї

-      можливість відвідувати онлайн заняття (100%)

Додаткові бали отримують учасники, які мають:

-      попередній досвід підприємницької діяльності

-        досвід впровадження соціальних ініціатив, спрямованих на розв'язання конкретних соціальних проблем у громаді

Умови участі:

-        кожне підприємство має бути представлено командою з мінімум двох осіб, які беруть участь у програмі на постійній основі

-        підтверджена готовність усіма членами команди відвідувати 100% занять та виконувати домашнє завдання в повному обсязі

https://silabua.com/incubator

 

3.  Мінігрант від EU4Business для підтримки малого бізнесу під час воєнного стану

Підприємці можуть отримати мінігрант від EU4Business для термінової підтримки малого бізнесу під час воєнного стану.

Мета грантової програми: допомогти підприємствам, які переїхали з постраждалих від війни територій, задля відновлення та/або підтримки виробництва, надання послуг зі збереження економічного потенціалу України та постачання критично важливих товарів і послуг, необхідних українцям та Збройним Силам України.

Подати заявку можна через Дія:  Дія.Бізнес. https://diia.gov.ua/services/otrimannya-minigrantu-vid-eu4business

Подання заявки: до 15 хвилин

Опрацювання: до 30.06.2022

Розмір допомоги: 125 000грн.

 

4. 6-та хвиля Акселератору GCIP Ukraine, що спрямований на економічне відновлення України

Конкурс проводиться в рамках Проекту UNIDO/GEF «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні», а його фіналісти мають можливість отримати до 15 000 $ (Національний переможець - 15 000 $, переможці в окремих номінаціях до 10 000 $) для розвитку стартапу, навчання в Бізнес академії, менторську підтримку від досвідчених міжнародних та національних тренерів, допомогу у пошуку партнерів і фінансових ресурсів для реалізації ідей. Акселератор GCIP Ukraine покликаний допомогти українським інноваторам та підприємцям розвивати свої стартапи, зміцнювати свою спільноту та будувати фундамент для післявоєнного відновлення економіки України на засадах сталого розвитку.

Умови участі: До участі у конкурсі запрошуються малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

Подані проекти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результатом скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище. Інноваційна розробка може представляти собою продукт, технологію, методологічний підхід, програмне забезпечення, дизайн проект. Стартапи не мають бути проектами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств. Потенційні півфіналісти пройдуть навчання в Бізнес Академії ОСІР Нкгаіпе (онлайн), працюватимуть над реалізацією проекту та презентуватимуть його потенційним інвесторам та партнерам.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті проекту за посиланням: https://gcipukraine.com/akseleraciya/forma-zayavki/

Дедлайн - 12 червня 2022 року (включно).

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора