До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!

Дата: 16.05.2022 12:15

18 травня 2022 року об 11.00 за адресою: м. Рені, вул. вул. Гагаріна, будинок 15 (зал Будинку культури Ренійської міської ради), відбудеться двадцять четверта позачергова сесія Ренійської міської ради VIII скликання.

Рекомендований порядок денний двадцять четвертої позачергової сесії Ренійської міської ради:

- Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень Ренійської міської ради.

- Про внесення змін до Статуту КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ» РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

- Про внесення змін до структури та штатної чисельності комунальної установи «Центр по обслуговуванню закладів та установ освіти» Ренійської міської ради.

- Інші питання.

Проект рішення двадцять четвертої сесії Ренійської міської ради VIII скликання розміщені на офіційному сайті Ренійської міської ради https://reniyska-gromada.gov.ua/news/1652692288/.