ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦЯМ

Дата: 14.04.2022 14:46

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ !!!

Кабінет Міністрів України затвердив такі зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні затверджений постановою КМУ від 20.03.2022р. № 331:

- «Дія цього Порядку поширюється на роботодавців, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, зокрема тих працівників, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи після працевлаштування»;

-  «Компенсація витрат надається роботодавцю, крім роботодавців, які є бюджетними установами, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування».

Додаткову інформацію  можна отримати за адресою:

м.Рені, вул. Соборна, 78/А, або за телефоном (04840)44604.